basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Ziyaretçi Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Ziyaretçi Görüşleri

aaa

Ziyaretçi Görüşleri

PINAR PULAT | İnsan Kaynakları - İSTANBUL
Teşekkür

Office 2010 türkçe eğitim kitabınızı ve beraberindeki CD deki anlatım şeklinizi çok beğendim.Mesleki gelişimimde çok faydalı oldu.Başarılarınızın devamını diliyorum.


Lale ERDUVAN | Öğrenci - Ordu

Tesadüf buna denir ;)

İlginç ama tesadüf eseri kendmi bu sitede buldum..Lise son sınf öğrencisiyim bilgisayar bölümü okuyorum , staj dosyamı tamamlamak için araştırma yapıyordum kendimi ansızın burada buldum konuları ilgimi çekti konuları harika makaleler çok ilgi çekici bir bilgisayar öğrencisi olarak ben bile kendimden utandım okudukça ne kadar eksik olduğumu anladım.Gerçekten muhteşem bir site çok fayda sağayacağını düşünüyorum.. tüm eğitimcilerimize de çook teşekkür ediyorum..... <3


Hatice AKALIN | Bilgisayar Öğretmeni - Adana

BUDUR!...
İŞTE DEDİM ARADIĞIM KONULAR VE ÇALIŞMALAR BUDUR, SÜPPPER DEDİM ... EĞİTİME AÇIK OLAN HERKESE SİTELERİNİZİN ÇOK ÇOK FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUM... EMİNİM Kİ İLERLEYEN ZAMANLARDA BANA VE ÖĞRENCİLERİME ÇOK ŞEY KATACAK KİTAPLARINIZ VE SİTELERİNİZ... BÖYLE GÜZEL ÇALIŞMALARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE İYİ ÇALIŞMALAR...


Merih ULUTÜRK | Bilgisayar Öğreticisi

Teşekkürler.
Dershanede çalışıyorum, bilgisyar işletmenliği öğreticisiyim. Çalışmalarınız gerçekten çok güzel, ayrıca faydalı bilgilerinizdende çok yararlandım. Teşekkürler, iyi çalışmalar...


Oktay Çağlar
Gayet Başarılı

Çok harika bir site olmuş çalışmalarınızda süper teşekkürler


Yasin İlkalp ARABACI | Öğrenci - Antalya
Gayet Başarılı
Hocam sizden öğrendik zaten bir çok şeyi. Kitabınızla daha cok kişiye bilgisayar öğreteceksiniz inş. Başarılarınızın devamını diliyorum yeni kitaplarınızı bekliyorum
11.10.2010 13:48:34

Attila ÇAMURDAN | Emekli - Ankara
ADIM ADIM BİLGİSAYAR
Bu kitap olmasa idi daha başlarken bırakacaktım. Bu cümle her şeyi anlatıyor sanırım. Çok Çok teşekkürler. İnternet için de böylesini bekliyorum. Selamlar.
27.09.2010 14:36:38

Özgür ÖZDEMİR | Bilgisayar Teknisyeni
Tebrik

Bayram hocam tebrik ederim seni mavikent ve datum bilgisayar adına..
29.06.2010 09:13:53


Yeni Başlayanlar için Harika
Hiç bilmeden başlamama rağmen epey yol katettiğimi düşünüyorum ayrıca kitaptanda çok faydalanıyorum
26.03.2010 11:18:45 |


Nusen ERGUN
Kitapla ilgili

Bilgisayar kullanımında öğretici ve destekleyici bir kitap. Bilgisayarla ilgilenenlere çok yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
26.03.2010 10:54:22

Ayşe BAYRAM
Öğrenmek Güzeldir

Hangi yaşta olursa olsun insanın yeni birşey öğrenmesi çok güzeldir. Ne olsa insan öğrenmeye her zaman açık olmalı. Kitabınız herkesin anlayabileceği ayrıntılı bir şekilde, sade ve yalın bir dille yazılmıştır. ÖMÜR BOYU BAŞARILI OLMANIZ DİLEĞİYLE..
26.03.2010 10:50:01


Gülay ALTAY
KİTAP

Anlaşılır ifadelerle yazılmış okuyup çalışan çok iyi öğrenebilir. Çok sabırlısınız. Bizim gibi bilgisayarı açıp kapayamayan teknoloji özürlülerine çok şey öğrettiniz teşekkürler.
26.03.2010 10:40:59


Hüseyin Coşkun | Bilgi İşlem Uzmanı
Kitap Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Bu sektörde yaklaşık 15 olacak, bayram beyin kitabını inceledim çok mükemmel şekilde hazırlanmış çok faydalı bir kitap. Alt seviyeden ileri seviyeye düşünenler mutlaka bu kitabı elinden bırakmaması gerekiyor. Anlatış tarzı ve kişilere okurken bile birşeyler katabilecek düzeyde hazırlanmış bir kitap. Kitabı herkese öneririm. Emeğine sağlık Bayram bey tebrik ederim.
27.01.2010 12:31:06


Çağayat ÖZKAN | Bilgisayar Eğitmeni
Adım Adım BİLGİSAYAR Kitabı

Hemen elinizin uzanabileceği mesafede bulunması gereken, unutulmuş konuları kolayca anımsayabileceğiniz; arı bir dille geliştirilen, anlaması, okuması kolay, bilgisayarı bize sevdirecek bir kitap demeyi uygun görüyorum. Bu uzun cümleyi kurmak bu kitabı alıp okumaktan daha zor.. Herkese iyi günler dilerim.
30.12.2009 11:05:51


HARİKA
Mrb muhasebe bürosunda stajyerim arkadaşım almış inceledim bende de bi çok bilgisayar kitabi var ama sizinki gibi açik ve resimli örneklerle yazılmıs değil sık sık arkadaşımdan alıyorum ve bilgimi geliştiriyorum daha iyisi olamaz zaten başarılar bayram bey
04.11.2009 14:03:27 | Fulya


Arife ÇAKMAK | Bilgisayar Öğretmeni
Adım Adım BİLGİSAYAR

Bayram hocam kitabinizi zevkle kullaniyorum. Öğrencilerim de fazlasıyla yararlanıyorlar. Hersey için teşekkürler. Emeğine sağlık.
04.11.2009 14:01:59


Her Seviyeye Uygun
Yalın bir dille anlatılmış her seviyeye hitap eden çok çok güzel bir kitap. Basarilerinizin devamını dilerim.
04.11.2009 14:00:34


Ali İHSAN
Adım Adım BİLGİSAYAR Kitabı

Güzel bir kitap bilgisayarı hiç bilmeyen bile bu kitaptan takip ederek öğrenebilir. Tebrikler
04.11.2009 13:59:26


Döndü KORKUNÇ
Beğenerek Okuyorum

Ben kitabi çok beyendim benim için çok önemli bir kitap olduğunu söylemek isterim. Çünkü bugüne kadar hiç bilgisayar hakkında hiç bir işlem bilmiyordum ama bu kitap benim için çekiyi oldu kitabı yazan Bayram hocama çok teşekkürler böyle bir kitabi yazdığı için benim için çok aydınlatıcı oldu tekrar teşekkürler..
01.11.2009 15:17:11 |


Sade ve Anlaşılır olması çok güzel
Bütün konular çok net ve açıklayıcı bir kitap, bilgisayarı öğrenmemde çok büyük katkısı oldu ve konu sonlarındaki soru ve uygulamaların sınavlarımda da çok etkili olacağına inanıyorum:) Bilgisayar öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Basarilerinizin devamını dilerim bayram bey yeni kitaplarınızı en kısa bekliyoruz...
01.11.2009 15:13:54


Ahmet YILMAZ
Kitap Görüşü

Mesleğim gereği paket program kullanıyor ve bilgisayardan pek anlamıyordum. Katilliğim HEM kursundaki hocamın tavsiyesi üzerine kitabınızla tenistim. Çok beğendim... Öncelikle gerçekten adim adim, yalın ve görsellik boyutu harika olduğunu söylemek istiyorum. Bilgisayardan korkan herkese rahatlıkla önerebileceğim bir kitap... Teşekkürler ve basarilerinizin devamını dilerim.
01.11.2009 15:10:49


Kitap temin spotuEgitim talep formu