Microsoft Office 2010 Eğitim DVD Seti (Görsel Video Anlatımlı)

Office 2010 DVD Eğitim VideoYayın Tarihi : Kasım / 2011
B
askı Tarihi : Kasım / 2011
Baskı:
Yeni Baskı
Video:
34 Video / 3 Eğitim / 2 DVD
ISBN :
Etiket Fiyatı : 70 TL (KDV dahil)
KAMPANYA FİYATI 30 TL SINIRLI SAYIDA
Toplu alımlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiyenin Her Yerine Kargo Ücretsiz

Sipariş İçin Burayı Tıklayınız

EĞİTİM SETİ ÖRNEK VİDEO

Microsoft Office 2010 DVD Eğitim Seti İçeriği - Konulara Göre

Microsoft Word 2010 Eğitim Video Konuları

 1. Word belgesinde yeni belge yaratma ve kaydetme seçenekleri nelerdir? Word’de başlarken bilmemiz gerekenler nelerdir? Bir Word belgesinde hangi işlemleri yapabiliriz? Sık kullanılan araç çubuklarının özellikleri nelerdir? Sık kullandığımız araçlar, araç çubuğuna nasıl eklenir? Word belgesi nasıl oluşturulur? Word’de yeni belge nasıl kaydedilir? Kayıtlı bir dosya nasıl açılır ve yazdırılır?
 2. Word biçimlendirme ve paragraf işlemleri nasıl yapılır? Word dosyasında biçimlendirme ve paragraf seçenekleri nelerdir? Biçimlendirme için hangi araç çubukları kullanılır? Paragraf ayarları nasıl yapılır?
 3. Word de Tablo Nasıl Eklenir? Word’de tablo eklemek için ayar nasıl yapılır? Eklenen tablo için düzenleme ve biçimlendirme işlemleri nasıl yapılır? Hangi araç çubuklarından yardım alınır?
 4. Word de Resim, Küçük Resim ve Şekiller Nasıl Eklenir? Eklenen resimler Word belgesinde nasıl boyutlandırılır ve hizalanır? Word hazır kapak sayfası nasıl eklenir?
 5. Bağlantılar Oluşturmak için köprü nasıl eklenir? Köprü nasıl oluşturulur? Belgeye nasıl eklenir? Eklenen nesneler nasıl biçimlendirilir?
 6. Bir Word Belgesinde WordArt, Metin Kutusu ve Nesne Nasıl Eklenir? WordArt, metin kutusu ve nesneler ne işe yarar? Belgeye nasıl eklenir? Eklenen nesneler nasıl biçimlendirilir?
 7. Bir Word Belgesinde Sayfa Yapısı Nasıl Ayarlanır? Word belgesinde sayfanın biçimi nasıl belirlenir? Sayfa yapısı nasıl oluşturulur? Metin Sütunlara Nasıl Bölünür? Hızlı Erişim Araç Çubuğu Kullanımı
 8. 8. Word Belgesinde Sayfa Kenarlığı ve Filigran Nasıl Eklenir?
 9. Word de Yazım Denetimi Nasıl Yapılır? Yazım denetimi için dil nasıl belirlenir? Hangi işaretler hangi uyarı anlamındadır? Nesnelere Açıklama Nasıl Eklenir? Yazdırma İşlemlerinin kullanımı.
 10. Sayfa Görünümü Nasıl Değiştirilir? Sayfa Nasıl Yakınlaştırılır? Word de Bir Pencere Nasıl Bölünür? Tüm Pencereler Nasıl Yerleştirilir? Bir Word belgesine alt bilgi ve üst bilgi nasıl eklenir?
 11. Word Belgesi Nasıl Korunur? Word belgesine nasıl şifre konulur? Açmak için parola nasıl verilir? Belge nasıl kaydedilir?

Egitim talep formu

Microsoft Excel 2010 Eğitim Video Konuları

 1. Excel’de Satır, sütun ve hücre nedir? Excel’de yeni bir sayfa nedir? Nasıl eklenir? Silinir? Kopyalanır? Execl sayfasında satır,sütun ve hücre nasıl ayarlanır?
 2. Excel de Hücreler nasıl biçimlendirilir? Excel sayfasında hücre nasıl ayarlanır? Hizalama işlemleri nasıl uygulanır?
 3. Excel’de Hücre ayarları ve Hücre biçimlendirme nasıl yapılır? Excel’de hücrelere kenarlık nasıl eklenir? Dolgu rengi nasıl verilir? Excel’de hücre sayı biçimlendirmeleri nasıl yapılır? Excel’de hücrelere koşullu biçimlendirme nasıl uygulanır? Hücre Gizleme nasıl gerçekleşir?
 4. Excel de Hücreler nasıl Otomatik Doldurulur? Formüller Nasıl Kopyalanır?
 5. Excel de Grafik Nasıl Eklenir? Excel dokümanına eklenen grafikler nasıl düzenlenir? Düzenleme ve Tasarım İşlemleri nasıl yapılır? Excel 2010 ile Mini Grafik Nasıl Eklenir?
 6. Excel belgelerinin çıkışı nasıl alınır? Excel de Sayfa Yapısı Nasıl Ayarlanır? İstenilen Hücre Alanı Nasıl Yazdırılır? Yazdırılmak istenen sayfa yazdırma boyutuna nasıl sığdırılır?
 7. Excel de Formül Nasıl Yazılır? 4 işlem, Topla, Yüzde, Eğer, Ve, Yada fonksiyonu ne zaman ve nasıl kullanılmalıdır? Mak, Min, Ortalama, EğerSay Fonksiyonu ne zaman ve nasıl kullanılmalıdır?
 8. Excel’de Birleştir, BüyükHarf, KüçükHarf, Bugün, ŞİMDİ Fonksiyonu Nedir? Excel’de fonksiyon nedir? Ne işe yarar? Fonksiyonların özellikleri nelerdir? Fonksiyon Nasıl Yazılır? E-Topla Fonksiyonu Nedir? Nasıl Yazılır?
 9. Excel de Veri Nasıl Sıralanır? Verilere Filtre Nasıl Uygulanır? Excel de Metin Sütunlara Nasıl Bölünür? Yinelenen veriler Nasıl Kaldırılır? Excel de Veri Sınırlaması Nasıl Yapılır?
 10. Excel de Hücrelere Açıklama Nasıl Eklenir? Hücre açıklaması nedir? Ne işe yarar? Hücrelere ne tür açıklamalar eklenebilir? Pencere Nasıl Bölünür?
 11. Excel de Hücreler Nasıl Korunur? Bir excel belgesi nasıl korunabilir? Excel dosyasını açmak için parola nasıl verilir? Dosya nasıl kaydedilir?

Kitap temin spotu

Microsoft PowerPoint 2010 Eğitim Video Konuları

 1. PowerPoint 2010 da Slayt işlemleri nasıl yapılır? PowerPoint 2010 da metin yazma, biçimlendirme ve paragraf işlemleri nasıl yapılır? Not Nasıl Eklenir?
 2. PowerPoint 2010 da Excel Elektronik Tablosu Nasıl Eklenir? PowerPoint 2010 da Fotoğraf Albümü Nasıl Oluşturulur?
 3. 3. PowerPoint 2010 da Resim, Eylem Düğmeleri ve köprü bağlantısı Nasıl Eklenir?
 4. PowerPoint 2010 da Excel de bulunan bir grafik bağlanarak nasıl eklenir? Excel dosyası nasıl alınır? Sunuya nasıl eklenir? Not Ekeleme İşleminin kullanımı
 5. Slaytlara Dosyadan veya Web Sitesinden(YouTube) Video Nasıl Eklenir? Bir sunu dosyasına bilgisayardaki bir dosyadan veya internet sitesinden (Youtube) video nasıl eklenir? Dosyadan video nasıl eklenir? PPT sunusuna eklenecek video dosyasının formatı nasıl olmalıdır? PPT sunusuna internet sitesi üzerinden video nasıl eklenir?
 6. PowerPoint de Slaytlara Müzik nasıl eklenir? PPT sunusuna hangi müzik dosyaları eklenebilir? Müzik dosyasının formatı nasıl olmalıdır? Dosya nasıl eklenir?
 7. Slayt Tasarımı ve Temalar değişiklikleri nasıl yapılır? PPT sunumlarında slayt ve tema seçenekleri nelerdir? Görünüm nasıl kişiselleştirilir? Değişiklik nasıl yapılır ve kaydedilir? Her bir sayfa için ayrı tasarım yapılabilir mi?
 8. Sunum dosyası için Slayt gösterisi nasıl yapılır? Slayt gösterisi nasıl başlatılır? Ayarları nasıl yapılır? Slayt Geçiş Efekti Nasıl verilir? Slayt gösterisinde zamanlama provası nedir? Nasıl yapılır? Ayarlar nasıl kaydedilir? PowerPoint de Nesnelere nasıl Animasyon Eklenir? Zamanlama Provası nasıl ayarlanır?
 9. PowerPoint de Sunum dosyası Görünümü Nasıl Değiştirilir? Sunum görünümü seçenekleri nelerdir? Görünüm nasıl kişiselleştirilebilir? Ayarlar nasıl kaydedilir?
 10. PowerPoint Sunumda Şablonlar Nasıl Kullanılır? Şablon nedir? Ne tür Şablon seçenekleri vardır? Tüm şablonlar nereden görülebilir? Şablon nasıl ayarlanır?
 11. PowerPoint sunum dosyaları nasıl kaydedilir ve yazdırılır? Sunum dosyalarını şifrelemek mümkün mü? Parola nasıl belirlenir? Dosya nasıl kaydedilir? Sunum slaytlarının çıktısı nasıl alınır?