Eğitimler

Bayram YILDIZ_İleri Düzey Excel Bayram YILDIZ_Word 2010 Eğitimi
Bayram Yıldız_Bilgisayar ve İnternet güvenliğiBayram YILDIZ_PowerPoint 2010
Bayram YILDIZ_Bilgisayar Bakım Onarımı Bayram YILDIZ_Outlook 2010

Excelde Veri Analizi, Raporlama ve İleri Excel Uygulamaları

ileri excel eğitimiBayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Excel'de Veri Analizi ve Raporlama Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar ve İnternet Güvenliği Eğitim Semineri (aile & çocuklara)

Bilgisayar ve İnternet Güvenliği EğitimiBayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Temel Bilgisayar Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği Eğitim Semineri

Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği Eğitim Semineri

Bayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Office Programları Uzmanlığı Modül Eğitimi

office 210Bayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Office Programları Uzmanlığı Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Uzmanlığı Modül Eğitimi

bilgisayar eğitimiBayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Bilgisayar Uzmanlığı Modül Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Bakım ve Onarım Kursu & Eğitimi

Bayram YILDIZ_Bilgisayar Bakım OnarımıBayram YILDIZ, Uzman Bilişim Eğitmeni ve YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Genel Müdür olup Bilgisayar Eğitimleri kapsamında Bireysel ve Kurumsal Temel Bilgisayar Eğitimi vermektedir.

Bilgisayar Bakım ve Onarımı Eğitim içeriğine aşağıda bilgilerden ulaşabilirsiniz. Size özel eğitim içeriği ve kurumsal eğitimler için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.