basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Bayram YILDIZ

BAYRAM YILDIZ ÖZGEÇMİŞİ

yıldız gelişim logoBayram YILDIZ, Yıldız Gelişim Akademisi kurucusudur. Türkiye’nin İlk "Microsoft Office 2010", “A’dan Z’ye Bilgisayar Rehberi” ve “Adım Adım BİLGİSAYAR” kitaplarının yazarı, Uzman Bilişim Eğitmenidir.

Bayram YILDIZ, Antalya doğumludur.

Y. Önertoy Teknik ve Çok Programlı lisesinden mezun oldu. Lise yılları boyunca bilgisayara olan ilgi ve merakı sayesinde okul dışında zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar ile çalışmalar yapmakla geçirdi.

2003 yılında okulunda bölümler arası yapılan sınavda alanında Okul Birincisi oldu. Yine aynı yıl Antalya ve çevre her okullardan üç kişinin katılımı ile gerçekleşen sınavda bölümünde Antalya İl Birincisi oldu.

2006 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilişim Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun oldu.

2007-2008 yılında ASMEK ve M.E. B bünyesinde Antalya İstiklal İ.Ö.O okulda bir yıl boyunca bilgisayar öğretmeni olarak görev yaptı. 2008 yılında okuldaki görevini bıraktı.

2008yılında ASMEK de yönetici yardımcısı ve bilgisayar eğitmeni olarak devam etti.

2009 yılında yönetici yardımcılığından, yöneticiliğe geçiş yaparak 2010 yılına kadar yönetici olarak çalıştı. Bu yıllar içerisinde yöneticilik işlerinin dışında bilgisayar eğitimi vermeye devam etti ve 1 yıl boyunca ASMEK bilgisayar öğretmenleri Zümre Başkanlığı görevinde bulundu.

2008 yılında, NLP Academy Turkey tarafından düzenlenen Uluslararası geçerliliğe sahip " NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programını "başarı ile tamamlamıştır.

2010 yılında, bu arada devam etmiş olduğu Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünden mezun oldu.

Bayram YILDIZ, konusunda okul, eğitim merkezi ve kurumsal eğitimler olmak üzere toplam 12.000 saat üzerinde eğitim vermiştir. Şu anda kurumlara ve katılıma açık olarak Microsoft Office 2010 ile Hayatımıza Giren Yenilikler, Temel Bilgisayar Eğitimi, Office 2007 & 2010, Adım Adım Excel 2007 & 2010 Eğitimi Temel, İleri düzey Excel, Microsoft Outlook 2010 ve İnternet Güvenliği konularında eğitimler vermektedir.

Kitapları – Eserleri - Yayınlanma Sırasına Göre

Adım Adım BİLGİSAYAR”– Eylül 2008 / 4. Baskı

A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ” – Ocak 2010

Microsoft Office 2010” (Türkiye’nin İlk Office 2010 kitabı) – Eylül 2010

“Microsoft Office 2010 DVD Eğitim Seti” Aralık 2011

Yayınlanmış Eserleri – Yayınlanma Sırasına Göre

Adim Adim Bilgisayar -On KapakA-dan Z-ye Bilgisayar RehberiOffice 2010-On KapakKitap temin spotu

Bayram YILDIZNEDEN BAYRAM YILDIZ

Müşteri Memnuniyeti

Bayram YILDIZ kurumsal ve bireysel eğitimlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

İhtiyaca Yönelik Özel Eğitim

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için Bayram YILDIZ size yardımcı olmaya hazır.

Şirket Ortamında Eğitim

Eğitim için ayırabileceğiniz uygun bir ortam varsa, çalışanlarınızın yolda zaman kaybetmesini istemiyorsanız, kendi şirketinizde de eğitim alabilirsiniz. Bilgisayarlı ve projection cihazının bulunduğu bir eğitim ortamınız varsa Bayram YILDIZ kurumunuzda size özel eğitim verebilir.

İşbaşında Eğitim Desteği

Bu eğitim yöntemi ile çalışanlar masalarından, işlerinden uzaklaşmadan ihtiyaç duydukları Bayram YILDIZ'dan eğitim desteği alabilirler.

Eğitim Hedeflerini Belirleyin

Eğitimden en iyi şekilde faydalanmak için eğitim hedeflerini belirleyin. Eğitim hedefiyle, eğitim sonucunda kazanmayı beklediğiniz beceriler tanımlanmış olur. Örneğin, Office Excel programında istenilen tablo biçimlendirilmesi yapılması ve aylık satış tablosu ve grafikler ile birlikte raporların hazırlanması. Eğitim hedeflerinde şirketin iş ve teknik ihtiyaçlarının yanında eğitimi alacak çalışanların mesleki gelişim ihtiyaçları da gözetilmelidir.

Eğitmen tabanlı eğitimdeki şu üç faktör ayrı ayrı değerlendirilmelidir; eğitmen, eğitim materyalleri ve eğitim ortamı.

Eğitmen

Bu faktörlerden en önemlisi eğitmendir. Birinci sınıf uzman bir eğitmen, eğitim materyalleri ve ortamı mükemmel olmasa da kurumsal kapsamda eğitime katılacaklar için kayda değer bir eğitim deneyimi yaşatabilir. Vasat bir eğitmen asla eğitim materyallerinden daha etkili olamaz. Eğitmen tabanlı eğitimde, değerlendirmenizi daima eğitmenin becerilerine, referans ve geçmiş deneyimlerine dayandırın.

Eğitmenin yeterliliğini gösteren bir diğer önemli konu, öğretmenlik becerileridir. Bir eğitmenin öğretme becerilerini araştırmak için, alanıyla ilgili sertifikaları veya topluma karşı konuşma alanındaki deneyimi gibi objektif ölçütlere bakın.

Eğitim Materyalleri

Herhangi bir eğitimde kullanılan materyaller, etkinlik açısından güçlü bir eğitmenin arkasından gelir. Ancak, çok az kişi bir haftalık bir kursta öğrendiği şeylerin tamamını hatırlayabildiği için, eğitim materyalleri ne kadar eksiksiz, öz ve doğru olursa, kurs bittiğinde o kadar değerli olur.

Eğitim Ortamı

Eğitmenden veya kurs materyallerinden sonra gelse de, iyi bir 'eğitim ortamı' önemlidir. Bir eğitim merkezini değerlendirirken, tesisin genel durumuna, laboratuvar ekipmanının fiziksel durumuna ve personelin genel tavrına bakın. Eğitim merkezinin kurs için uygun ekipmanı, yeterli masaları ve kişisel alanı, klima ve projeksiyon cihazı sağlayıp sağlamadığını kontrol edin.

İyi seçilmiş bir eğitim, verimliliği artırır, uygulama ve yönetim maliyetlerini düşürür ve BT hizmetlerini iyileştirir. Çalışanlarınız için en iyi eğitimi bulmak için eğitim olanaklarını sistematik olarak değerlendirirseniz, eğitim için yaptığınız harcamadan en fazlasını elde edersiniz.

Egitim talep formu