basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Türkiyenin İlk Office 2010 kitabı Bayram YILDIZdan kaleminden yayında

Office 2010Bayram YILDIZ’ın kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap MS Office Word, Excel, PowerPoint, Access ve OneNote Office 2010 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak niteliğinde.Bayram YILDIZ’ın kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap MS Office Word, Excel, PowerPoint, Access ve OneNote Office 2010 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak niteliğinde. Haber Kaynağı için tıklayınız.

Microsoft’un yeni çıkardığı Office 2010 programlarının getirmiş olduğu esnek ve güçlü yeni araçlarının kullanımını öğrenmenizi sağlayacak.
Office 2010
Bilgisayar kullanıcıları için bir başvuru kaynağı olan bu kitap ile birlikte, bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmezi olan ofis programlarının en son ve yeni çıkan Microsoft Office 2010 programlarının kullanımını herkes öğrenebilecek.

Kitabın, sade konu anlatımları, zengin görsel öğeleri sayesinde konular daha anlaşılır bir hale getirilmiştir. Ayrıca her bölüm sonunda bulunan örnek uygulamalar ve test sorularının yardımıyla da konuların tekrarında, bilgilerinizin pekiştirilmesinde ve sınav hazırlıklarında önemli bir katkı sağlayacak.

Konu Başlıkları:
• Microsoft 2010'a Giriş
• Microsoft Word 2010
• Microsoft Excel 2010
• Microsoft PowerPoint 2010
• Microsoft Access 2010
• Microsoft OneNote 2010
• Programlara Ait Uygulamalar
• Test Soruları ve Cevaplar

Yazar Hakkında;
Bayram YILDIZ, Antalya doğumludur. Lise yıllarında bilgisayara olan ilgisi ve merakı sayesinde okul dışında kalan vaktinin büyük bölümünü bilgisayar ile ilgili araştırma ve çalışmalar yapmasını sağladı. Bunun sonucunda bölümler arası yapılan beceri sınavında okulunda ve Antalya çevresinde bulunan okullar arası yapılan sınavda bölümünde Antalya il birincisi oldu.

Kazandığı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden 2006 yılında mezun oldu.Bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra başladığı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2010 yılında mezun oldu.

Şu anda eğitim sektöründe yönetici olarak çalışmakta ve kalan zamanlarında eğitimler vermektedir.

Kitap temin spotuEgitim talep formu