basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Bilgisayar kullanmak artık çok kolay.. Tourism Today Haberi

Adim Adim Bilgisayar -On KapakYıldız Gelişim Akademisi kurucu Bayram YILDIZ 2008 yılında yayınlanmış olan Adım Adım Bilgisayar kitabı ile bilgisayar kullanmak isteyen herkese ışık tutuyor.

Piyasadaki kitaplarda olmayan bazı eksiklikler ve anlatım şeklinin yeni bilgisayar öğrenmek isteyenler için karışık ve fazla detaylandırılmış olduğunu belirten Yıldız, “Bu ihtiyacı karşılamak ve soruna çözüm olmak sebebiyle böyle bir kitabı yazmayalım dedim ve kitabım ortaya çıktı” diye konuştu.

Adim Adim Bilgisayar -On KapakA-dan Z-ye Bilgisayar RehberiOffice 2010-On Kapak
Yıldız Gelişim Akademisi’nin kurucusu, aynı zamanda Türkiye’nin İlk “Microsoft Office 2010”, “A’dan Z’ye Bilgisayar Rehberi” ve “Adım Adım Bilgisayar” kitaplarının yazarı Bayram Yıldız, birçok bilgisayar kitaplarının detaylı ve karışık olması sebebiyle anlaşılması zor olduğunu belirterek, “Benim bile anlamakta zorlandığım bazı konuları, yeni bilgisayar öğrenmek ve kullanmak isteyen kişilere yönelik daha anlaşılır, sade, yalın olmasına özen gösterdim. Bilgisayarı veya o konuyu hiç bilmeyen bir kişi bu kitabı okurken konuyu nasıl daha iyi anları tartışarak oluşturdum. Konu anlatımlarında görsel öğelerin bol olması, sade, yalın bir dille yazmaya özen gösterdiğim için diğer kitaplardan farklı” ifadelerini kullandı.