basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Bayram YILDIZ kitaplarını Antalya Özdilek Park AVM de imzaladı

Bayram YILDIZ’IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı “ A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ “ isimli yeni kitabı Windows 7, Windows Vista ve Office 2007 konularını öğrenmeyi sağlayacak bu temel kaynak niteliğindeki kitabı 26 Haziran 2010 tarihinde Antalya ÖZDİLEK PARK da imzaladı.


Bayram YILDIZ’IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı “ A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ “ isimli yeni kitabı Windows 7, Windows Vista ve Office 2007 konularını öğrenmeyi sağlayacak bu temel kaynak niteliğindeki kitabı 26 Haziran 2010 tarihinde Antalya ÖZDİLEK PARK da imzaladı. Haber Kaynağı

Kitaplara büyük ilginin olduğu imza gününde yazar okuyuculara bilgisayar ile ilgili önemli bilgiler verdi. ( Özdilek PARK AVM gelen ziyaretçiler kitaplara büyük ilgi gösterdiği gibi yazar Bayram YILDIZ bilgisayar ile ilgili önemli bilgilerde de bulundu)

Bilgisayar kullanan herkesin ellerinin altında bulunması gereken bu kitap bilgisayar kullanımını öğrenmenizi, geliştirmenizi ve bilgilerinizi yenileyebileceğiniz rehber niteliğinde bir kitap.

Bayram YILDIZ “ Bu kitabı hazırlamamda daha önce kaleme almış olduğum “Adım Adım BİLGİSAYAR Başlangıçtan ileri seviyeye” isimli birinci kitap için okuyuculardan almış olduğum yorumlar ve e-postalardaki memnuniyet ifadeleri büyük ölçüde rol oynamıştır.

Ayrıca “ kitabın yeterli ve sade konu anlatımları, zengin görsel öğeleri sayesinde konuları daha hızlı ve kolay anlamanıza yardımcı olacağı gibi konu sonlarında bulunan örnek uygulamalarla bilgilerinizi tekrar etmede, pekiştirmede ve test soruları sayesinde ise sınavlara hazırlanmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır “ dedi.

Eylül 2008 de 1.baskısı çıkan “Adım Adım BİLGİSAYAR “ isimli birinci kitabın Bilgisayara Giriş, Windows xp, Office 2003 ve İnternet konularını kapsayan kitabın yakın zamanda güncelleştirilmiş olarak 3. baskısının çıkacağını duyurdu.

Kitap temin spotuEgitim talep formu