basından spot

makaleler
ziyaretci gorusleri
fotograflar
haberler
Soru ve cevap spot2

Bayram YILDIZ UZMAN TV de!

uzmantv
Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır

Referanslar

Eğitimden Görüntüler

Basından

GENÇ TV Akdenizin İncisi Programına Konuk Oldu

akdenizin incileriYıldız Gelişim Akademisi Kurucu ve Bilişim Uzmanı Bayram YILDIZ GENÇ TV Akdenizin İncileri Programına konuk oldu.

Office Programları ve bilgisayar alanında yaptığı çalışmaları anlattı.

Bilgisayar kullanmak artık çok kolay.. Tourism Today Haberi

Adim Adim Bilgisayar -On KapakYıldız Gelişim Akademisi kurucu Bayram YILDIZ 2008 yılında yayınlanmış olan Adım Adım Bilgisayar kitabı ile bilgisayar kullanmak isteyen herkese ışık tutuyor.

Bayram YILDIZ Dıgı Akadeniz Dergisi Röportaj Yazısı

dıgı akdeniz1Digi Akdeniz dergisi Bayram YILDIZ ile eğitimleri, kitapları ve çalışmaları üzerine keyifli röportaj gerçekleştirdi.
EgitimcininEgitimi.Net Bayram YILDIZ - Office 2010 Kitabı Yayınlandı

Office yazılımı, bir çok yetenekli, hatta ücretsiz benzerlerinin varlığına rağmen bilişim dünyasındaki üstünlüğünü (aslında vazgeçilmezliğini demeli) ve Microsoft‘un “amiral gemisi” olma özelliğini, koruyor. Hepimiz ihtiyacımız oranında bu paketin yeteneklerinden yararlanıyor, genellikle de kendimizi daha fazla geliştirme ihtiyacı duymadan yeni sürümlere alışabiliyorduk ama 2010 ile gelen keskin değişikliklere adapte olabilmek bu kez dışarıdan yardım almayı gerektirecek gibi.

Bayram YILDIZ kitaplarını Antalya Özdilek Park AVM de imzaladı

Bayram YILDIZ’IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı “ A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ “ isimli yeni kitabı Windows 7, Windows Vista ve Office 2007 konularını öğrenmeyi sağlayacak bu temel kaynak niteliğindeki kitabı 26 Haziran 2010 tarihinde Antalya ÖZDİLEK PARK da imzaladı.


Türkiyenin İlk Office 2010 kitabı Bayram YILDIZdan kaleminden yayında

Office 2010Bayram YILDIZ’ın kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap MS Office Word, Excel, PowerPoint, Access ve OneNote Office 2010 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak niteliğinde.Kanal 9 Moderatör Haftasonu Konuğu

moderatör2Bayram YILDIZ 26.03.2011 tarihinde Kanal 9 kanalında Zeynep SOLMAN ile Moderatör Haftasonu programına konuk oldu.